Leasing na samochód – bardzo popularna opcja

Leasing na samochód – bardzo popularna opcja

Leasing samochodowy to nadal bardzo chętnie wykorzystywane rozwiązanie, dzięki któremu firmy dostają do swojej dyspozycji nowe samochody a nie muszą wydawać dużych środków własnych na taki zakup. Ta metoda związana jest między innymi z tym, że właścicielem pojazdu cały czas pozostaje oczywiście leasingodawca, natomiast leasingobiorca korzysta z niego uiszczając określone umową raty. Raty te można odliczyć od podatku dochodowego, można wliczyć w koszty. Dodatkowo możliwe będzie również odliczenie podatku VAT co oczywiście w dłuższej perspektywie będzie korzystne dla firmy, która z leasingu będzie chciała skorzystać.

Dostępne oferty leasingu

Wybierając leasing samochodu możemy obecnie liczyć na sporo propozycji, dlatego każdy będzie miał okazję wybrać taką opcję, która będzie dla niego najodpowiedniejsza. Na uwadze warto mieć leasing samochodu w takiej ofercie, gdzie będzie można jej warunki pod siebie ukształtować. Takie kwestie jak wysokość płaconej raty, ustalenie kwoty wykupu czy ustalenie wkładu własnego. Takie możliwości pojawiają się między innymi jeśli chodzi o Santander Consumer Multirent. Dlatego szukając oferty leasingu na pewno warto się z tymi propozycjami zapoznać i wziąć pod uwagę to co jest tam dostępne. Firma stara się swoje propozycje rozwijać, dlatego klienci szukający leasingu mogą liczyć na to, że znajdą dla siebie coś interesującego, będą mogli indywidualnie ukształtować swoją ofertę.

Obniżenie kosztów i podatków

Korzystanie z leasingu dla większości firm będzie korzystne właśnie ze względu na możliwości wypracowania rozwiązań, które od strony podatkowej będą dla firmy atrakcyjne. Pod tym kątem leasing na pewno się wyróżnia i nie powinno być zaskoczenia, że jest chętnie wykorzystywany. Jeśli chodzi o te propozycje, które dostajemy to faktycznie każdy ma okazję spośród nich wybrać coś odpowiedniego dla siebie uwzględniając te oferty, gdzie można będzie poszczególne warunki dopasować do własnych potrzeb. Wtedy będzie można faktycznie sięgnąć po taki leasing i skorzystać z przygotowanej oferty.

Dodaj komentarz